گوگل از کروم‌کست آئودیو با امکان پخش بی‌سیم محتوای صوتی رونمایی کرد

گوگل از کروم‌کست آئودیو با امکان پخش بی‌سیم محتوای صوتی پرده گشود

اگر ورژن‌ی قبلی و نسل تازه کروم‌کست ویژه تلویزیون‌ها دیزاین شده است، امشب گوگل در مراسم خود از کروم‌کست آئودیو برای اتصال به اسپیکرهای مختلف و پخش محتوای صوتی پرده گشود. این گجت می‌تواند پلی باشد میان خدمات‌های تازه پخش محتوای صوتی و موسیقی با تکنولوژی‌های قدیمی پخش صدا.

از لحاظ دیزاین کروم‌کست آئودیو فرق فراوانی با کروم‌کست تازه ندارد و تنها به جای رابط HDMI از جک صوتی ۳.۵ میلی‌متری استفاده شده که مستقیما به پشت اسپیکر وصل می‌شود. این ابزار هم شبیه کروم‌کست تازه که برای تلویزیون‌ها معرفی شده ۳۵ دلار هزینه دارد و خیلی زود وارد ۱۷ کشور خواهد شد. امکان اتصال کروم‌کست به اسپیکرهای قدیمی، اسپیکرهای بلوتوث یا پخش موسیقی از روش شبکه‌ی وای‌فای می باشد و امکان پخش آهنگ از خدمات‌هایی چون اسپاتیفای یا پاندورا و اپ موزیک‌پلی گوگل می باشد.

غیر از اتصال کروم‌کست آئودیو به اسپیکر، باید آن را به یک منبع تغذیه نیز وصل کنید که در معرض نمایش گذاشته است کمی تعداد سیم‌های شما بیشتر خواهد شد. مطمئنا بسیاری از مصرف کنندگان به چنین وسیله‌ای نیاز داشتند و در آتی بیننده پیشرفت این دانگل صوتی خواهیم بود. باید منتظر باشیم تا خیلی زود نظرها مصرف کنندگان و کارشناسان پیرامون‌ی کروم‌کست آئودیو گوگل پخش شود.

تازه ترین اخبار صوتی تصویری را در استریوکینگ پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانید این اخبار را برای دوستان خود ارسال کنید.

منبع