پایونیر اولین اسپیکر مخصوص آیفون با پورت لایتنینگ را معرفی کرد

پایونیر اولین اسپیکر ویژه آیفون با پورت لایتنینگ را معرفی کرد

پایونیر اسپیکر جیبی تازه ای با اسم رِیز رالی (Rayz Rally) معرفی کرد که توانایی پخش رابطههای ورودی آیفون دارد. رِیز رالی از طریق پورت لایتنینگ به آیفون وصل میشود و برای پخش آهنگ و رابطهها نیازی به باتری جداگانه ندارد.

پایونیر سعی در معرفی این اسپیکر تازه به عنوان راهکاری برای مبدل آیفون به یک اسپیکر ویژه کنفرانس به جای اسپیکر موجود روی خود آیفون در محیطهای پر سر و صدا دارد.

قبل از آیفون ۷ امکان اتصال آیفون به وسیله یک پورت AUX به اسپیکرهای متنوع وجود داشت. با این وجود پس از حذف پورت ۳.۵ میلیمتری در آیفون تنها راه اتصال با پورت لایتنینگ بود. دیگر اسپیکرهای ویژه کنفرانس به منبع تغذیهی جداگانه احتیاج دارند و به بلوتوث گوشی وصل میشوند که پیوسته به خوبی یک کابل برای اتصال رفتار نمیکند.

رِیز رالی به سادگی به وسیله پورت لایتنینگ به آیفون وصل میشود و یک ورودی لایتنینگ جداگانه هم در انتهای خود دارد که بتوان لحظه استفاده از آن، آیفون را هم شارژ کرد. علاوه بر اسپیکر، رِیز رالی یک دکمهی هوشمند هم در بالای خود جا داده است که برای قطع و یا پخش رابطه و آهنگ قابل استفاده است.

پایونیر به علاوه از طرف دیگر ادعا کرده است که رِیز رالی به عنوان یک اسپیکر usb هم میتواند به مک یا رایانه شخصی وصل شود. (برای این کار کفایت می کند یک کابل usb را به پورت ورودی لایتنینگ موجود در اسپیکر وصل کنید.) رِیز رالی به علاوه از طرف دیگر در آتی به وسیله یک اپ آیایشاناس توانایی‌های تازه ای معرفی می‌دهد.

از نظر کیفیت صدا، احتمال میرود با توجه به آگهی پایونیر که صرفا روی توانایی کنفرانس این کالابدون اشاره به پخش موسیقی یا ویدیوتمرکز کرده است، کیفیت صدای آن هم از این حد فراتر نرود. پایونیر اشارهای به وضوح صدای این کالا نکردهاست، پس بهتر است تنها اگر از اسپیکر آیفونتان زیاد استفاده میکنید به فکر خرید این کالا باشید.

ریز رالی پایونیر

رِیز رالی هنوز در سه رنگ مختلف (مشکی، سفید و خاکستری) و با هزینه ۹۹/۹۵ دلار از این ماه در سایت آمازون و اپل قابل سفارش است. رِیز رالی تازه به عنوان اسپیکر کنفرانس عضو تازه خانواده رِیز پایونیر است. عضو دیگر این سری تولیدات ایرفونهای حاوی کابل لایتنینگ و توانایی حذف صداهای مزاحم با هزینه ۱۴۹/۹۵ دلار است.

در ادامه با فایل تصویری معرفی این کالا با سایتهای اینترنتی همراه باشید.

تازه ترین اخبار صوتی تصویری را در استریوکینگ پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانید این اخبار را برای دوستان خود ارسال کنید.

منبع