معرفی هدست لاجیتک مدل H570e

معرفی هدست لاجیتک نمونه H570e

هدست لاجیتک H570e نمونه تازه ای از هدست‌های توانمند و زیبای کمپانی لاجیتک است که از کیفیت بسیار بالایی سود می‌برد. اگر در مراکز رابطه سرگرم به کار هستید یا زیاد بازی می‌کنید و موسیقی گوش می‌دهید، پیشتر هدستی بسیار با کیفیت، سبک و راحت را به شما معرفی می‌کنیم. با سایتهای اینترنتی همراه بمانید.

در عده ای از شغل‌ها، سازمان‌های دولتی و کمپانی‌های خصوصی رابطه با خریداران ارزش بسیار فراوانی دارد و بخش‌هایی مانند مراکز رابطه این وظیفه را باید در طول روز داشته باشند. سخت رابطه دائم با تلفن‌های معمولی در دست گرفتن تلفن یا خستگی بیش از حد است. با هدست‌های تازه که قادر اند این رابطه را به شیوه‌ای بهتر و بسیار ساده تر برقرار کنند و به علاوه از طرف دیگر تک گوشی بودن آن‌ها باعث میگردد تا رابطه با همکار‌ها نیز دچار اختلال نشود هدست H570e از کمپانی لاجیتک است که کیفیت و راحتی را با یکدیگر در دست شما قرار می‌دهد.

هدست H570e به وسیله کمپانی پانا برای تحقیق و مطالعه در دست سایتهای اینترنتی قرار گرفت.

 کیفیت و دیزاین تولید

برند لاجیتک را با کیفیت بسیار بالا و تولید ابزار‌هایی بسیار کاربردی می‌شناسیم؛ این تولیدکننده در بروزترین تلاش خود سعی کرده تا هدستی بسیار سبک، راحت و با کیفیت را برای افرادی دیزاین کند که قصد دارند به روش طولانی مدت از آن بهره ببرند. هدست مطرح شده ما مونو یا همان تک گوشی است که با این وجود نمونه استریو هم دارد. 

این هدست جهت کار با انواع نرم افزارهای Voip دیزاین شده و حاوی دو نوع است: 

تک گوشی: این هدست‌ها جهت اپراتوری و پاسخگویی‌های مراکز رابطه خوب‌تر هستند و برای کارهای مداوم دیزاین شده‌اند؛ چرا که غیر از اینکه از جهت علمی ثابت شده، با آمارگیری از افرادی که برای مدت زیاد از هدست استفاده می‌کنند این نتیجه حاصل شده که اگر یک گوش آزاد باشد به طوری که انسان صدای اطراف را نیز بشنود، در کاهش آسیب به فرد در دراز مدت تاثیر زیادی خواهد داشت.

دو گوشی: اگر بخواهیم جمع بندی کنیم هدست‌های دو گوشی را می‌توان بیشتر جهت گوش کردن به موزیک یا کارهایی که بیشتر از یک یا دو ساعت نباشند خوب دانست.

سیم این هدست را می‌توان بزگترین پاشنه آشیل آن دانست که می‌تواند خیلی راحت شما را مجبور به خرید هدست تازه یا تعمیر همین ابزار کند. در ابتدا کمپانی‌های تولید کننده از سیم‌هایی استفاده می‌کردند که درون آن رشته های ابریشمی را بهمراه سیم می پیچیدند و به این شیوه با کشیده شدن سیم، فشار بر روی تارهای ابریشم وارد می‌شد و به دلیل استحکام تارهای ابریشم، سیم به سادگی دچار قطعی نمی شد؛ به علاوه از طرف دیگر یک خاصیت ارتجاعی به روکش سیم می‌دادند که تحت هر شرایطی از نو به حالت ابتدایی‌ی خود برمی‌گشت و از پیچ خوردن سیم جلوگیری می کرد. در این حین تولیدکنندگان متوجه شدند که بازار فروش آنها کم شده است؛ لذا به دلیل کم کردن هزینه‌ی تولید و مهم‌تر از همه اینکه کاربر را وادار به خرید مجدد کنند، ابریشم را از سیم برداشته یا در نمونه‌هایی مقدار آن را کمتر کردند و با انجام تست‌هایی، عمر مفیدی برای آن تعیین می‌کنند تا سر لحظه مقرر شده عمرش به انتهای برسد.

این هدست بسیار ساده دیزاین شده و هزینه ای اقتصادی هم در ایران دارد. از جهت توانایی‌های مختلف برای گوشی‌های جواب‌گویی اپراتور‌ها نیاز‌های شما را به سادگی برطرف می‌کند. ولی باید گفت برای اینکه توانایی‌های بیشتری در دست داشت خیلی بیشتر از این مقدار باید هرینه کرد.

 دکمه‌های تنظیم صدا 

هدست H570e از دکمه‌های فیزیکی تنظیم صدا نیز برای کاربری ساده تر سود می‌برد. مسلما در مراکز رابطه برای اینکه برقراری و قطع رابطه و به علاوه از طرف دیگر تنظیم صدایی که به گوش می‌رسد را ساده تر بتوان تنظیم کرد، از دکمه‌های فیزیکی بر روی سیم هدست استفاده می‌شود. 

با اینکه هدست لاجیتک از دکمه‌های تنظیم صدا دارا است با اینحال سعی کنید کمتر از این دکمه‌های تنظیم صدا استفاده کنید؛ برای این منظور صدای هدست را روی حداکثر قرار داده و از دکمه‌های تنظیم صدای روی کیبورد جهت کم یا زیاد کردن صدا استفاده کنید؛چرا که مدار الکترونیکی صوتی در این بخش قرار داشته و با گرفتن دراز مدت آن در دست، غیر از گرم شدن این بخش، احتمال نفوذ رطوبت دست نیز به آن می باشد.

با این‌حال برای اینکه ساده تر رابطه‌ها را قطع و وصل کنید، به سادگی می‌توان از دکمه‌های برقراری و قطع رابطه استفاده کنید. به علاوه از طرف دیگر دکمه‌‌ی دیگری بر روی این هدست قرار دارد که برای قطع کردن میکروفون می‌توان از آن استفاده کرد. 

پیش نهاد‌هایی برای طولانی کردن عمر هدست‌ها:

بزرگترین و مهمترین دلیل خرابی هدست‌ها سیم آن‌ها است. برای جلوگیری از عمر مفید این سیم، کار فراوانی نمی‌توان انجام داد؛ با اینحال مواردی هستند که به شما توصیه می‌کنیم:

در باب این گوشی یک کابل گسترش USB یک متر و نیم مرغوب تهیه کنید و یک طرف آن را به پشت کیس وصل کرده و طرف دیگر را روی میز خود قرار دهید؛ به این شیوه قادر اید هدست خود را به کابل مورد نظر وصل کنید و طول سیم را گسترش داده تا در لحظه فاصله گرفتن از سیستم، سیم کشیده نشود و جدا کردن گوشی به سادگی انجام گیرد. USB‌های جلو کیس نیز جای مناسبی برای اتصال هدست نیستند؛ چون سیم در حالت بدی قرار می گیرد و بیشتر مواقع تحت فشار سنگینی سیم قرار خواهد گرفت.

اضافه‌ی سیم خود را دسته کرده و با سیم های مشکی رنگ روکش داری که آسیب به روکش سیم نرساند یا حتی یک تکه کاموا ببندید؛ به این شیوه از رفتن سیم به پایین چرخ‌های صندلی یا کشیده شدن سیم به وسیله صندلی یا موارد دیگر جلوگیری خواهید کرد.

نگذارید سیم هدست به هم پیچیده شده یا گره بخورد؛ اگر احساس کردید سیم پیچ خورده، درجهت تصویر و به آرامی پیچ آن را آزاد کنید و به هیچ عنوان با کشیدن سیم پیچ آن را آزاد نکنید؛ چون الیاف سیم از داخل به هم پیچیده شده و احتمال قطعی یا اتصالی برای آن پیش می‌آید.

بلندگو و میکروفون

اهرم میکروفن گوشی هدست قابل تنظیم است، وابسته به اینکه هدست را به کدام طرف گوش خود قرار می دهید قابل چرخش است. سعی کنید بعد از تنظیم آن از بالا و پایین کردن میکروفن اجتناب کنید؛ از آنجاییکه سیمی که به میکروفن آن وصل است در صورت پایین و بالا شدن زیاد امکان دارد دچار قطعی شود.

جمع بندی 

بالاخره از اصلی ترین خصوصیات این نمونه می‌توان به کیفیت بالای پخش صدا، قابلیت ها و توانایی‌های فراوان، ارگونومی خوب، کیفیت تولید بسیار بالا، ارزش زیاد در مقابل هزینه خوب، حساسیت ویژه، فرکانس جواب‌گویی، دیزاین دلچسب، کیفیت بالای مواد مصرفی و خوب برای گوش دادن طولانی مدت به موسیقی اشاره نمود.

نقاط قوت

  • کیفت خوب صدای گوشی و دهنی
  • سبک
  • توانایی اتصال به پورت USB
  • هزینه نسبتا خوب درمقایسه با دیگر گوشی‌های USB
  • سازگاری با انواه نرم‌افزار‌های Voip

نقاط ضعف

  • ظریف بودن سیم هدست

تازه ترین اخبار صوتی تصویری را در استریوکینگ پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانید این اخبار را برای دوستان خود ارسال کنید.

منبع