شیائومی Mi Box Mini، استریم‌کننده‌ی اندرویدی ۳۰ دلاری خود را معرفی کرد

شیائومی Mi Box Mini، استریم‌کننده‌ی اندرویدی ۳۰ دلاری خود را معرفی کرد

شیائومی امروز کنفرانس ویژه معرفی تولیدات تازه خود را برگزار کرد که در جریان آن Mi Box Mini به نوعی یک استریم‌کننده‌ی اندرویدی نیز معرفی شد که در مقایسه با نسل پیشین بسیار کوچک‌تر شده است.

شیائومی امروز ست‌تاپ‌باکس اندرویدی خود را با عنوان می‌باکس مینی معرفی کرد که اندازه‌ی بسیار کوچکی دارد، بطوریکه در نگاه اول می‌توان آن را با یک شارژر USB اشتباه گرفت.

علی‌رغم سود‌گیری از سایز کوچک، می‌باکس مینی از ویژگیهای تکنیکی چون پردازشگر چهار هسته‌ای بنا شده بر معماری Cortex-A7 تولید مدیاتک با فرکانس کاری ۱.۳ گیگاهرتز، حافظه‌ی رم یک GB، وای-فای دو کاناله، بلوتوث ورژن‌ی ۴ برای رابطه با ریموت کنترل و دیگر ابزارهای جانبی و خدمات رسانی از  DTS 2.0 به‌همراه دالبی دیجیتال پلاس سود می‌برد. این استریم‌کننده‌ی اندرویدی از پورت خروجی HDMI 1.4a برای ویدئوهای فول‌اچ‌دی سه‌بعدی سود می برد، با اینحال برخلاف ورژن‌ی ۴K خبری از پورت USB و اسلات میکرو SD در آن نیست.

در صورتی که علاقه‌مند به خرید این کالا ۳۰ دلاری باشید، میتوانید می‌باکس مینی را روز ۲۰ ژانویه تهیه کنید، با این وجود باید به این نکته توجه داشته باشید که محتمل است موجودی این کالا در کسری از ثانیه انتهای یابد. به علاوه از طرف دیگر افرادی که می‌باکس مینی را خارج از خاک چین مورد بهره برداری قرار دهند، شانس سود‌گیری از ۱.۴ میلیون ساعت محتوای دیجیتال همراه با آن را از دست خواهند داد.

تازه ترین اخبار صوتی تصویری را در استریوکینگ پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانید این اخبار را برای دوستان خود ارسال کنید.

منبع