سونی با پخش‌کننده‌ و هدست از سری واکمن، رقبا را در دنیای موسیقی به چالش می‌کشد

سونی با پلیر و هدست های سری واکمن، رقبا را در جهان موسیقی به مساله می‌کشد

مطمئناً برند واکمن سونی یکی از خلاقانه‌ترین و به‌یاد ماندترین اسم‌هایی است که تا ابد در یاد جامعه‌ی تکنولوژی و موسیقی باقی خواهد ماند. سونی با گرفتن خصوصیت‌های این روزهای جهان تکنولوژی، دو کالا تازه از سری واکمن را در جریان اجرا مراسم این تولیدکننده در IFA 2014 معرفی کرد.

یکی از این تولیدات NWZ-WS613 است که در حقیقت می‌توان آن را یک گجت‌پوشیدنی برای گوش فرادادن به موسیقی خواند. این هدست از توانایی برقراری رابطه بلوتوث برخوردار است که آن را غیر از یک پخش‌کننده‌ی موسیقی به یک ابزارهندزفری برای تلفن‌هوشمند نیز مبدل می‌کند. می‌توان با اتصال آن به تلفن‌هوشمند به موسیقی‌های در حال پخش یا برنامه‌های رادیویی که در از روش تلفن‌هوشمند دریافت یا پخش می‌شود، گوش فرا داد. با شرایطی که می‌توان حدس زد، سونی از قبیل دیگر تولیدات خود این هدست را نیز به توانایی ضدآب بودن تجهیز کرده است که آن را در لحظه ورزش کردن از آسیب دیدن در رابطه با عرق بدن مخافظت می‌کند. این هدست از سری واکمن از ماه اکتبر یا نیمه‌ی دوم مهرماه با هزینه ای برابر ۱۶۰ دلار در دست مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

کالا دیگری از سری واکمن که سونی از آن پرده برداشت، پخش‌کننده‌ی موسیقی حدید این تولیدکننده با اسم NWZ-A17 است که براساس ادعای سونی کوچک‌ترین و سبک‌ترین نمونه‌ی موجود در بین رقبا است و توانایی دارد تا فایل‌های WAV، AIFF، ALAC و FLAC و شماری دیگر از پسوندهای فایل‌های موسیقی را خدمات رسانی نماید. حافظه‌ی داخلی این پخش‌کننده‌ی موسیقی ۶۴ GB است که می‌توان از روش اسلات میکرو SD گسترش داد. باتری موجود در این پخش‌کننده توانایی دارد برای ۵۰ ساعت در حال گوش دادن به موسیقی‌هایی با کیفیت معمولی و ۳۰ ساعت برای گوش دادن به موسیقی‌هایی با کیفیت بالا تداوم بیاورد. امکان رابطه بلوتوث و NFC‌ نیز در این پخش‌کننده ممکن شده که می‌توان تمامی قابلیت ها آن را از روش یک صفحه‌ی نمایش ۲.۲۵ اینچی با رزولوشن QVGA کنترل کرد. سونی هزینه ای ۳۰۰ دلاری را برای کالا خود مقرر کرده که انتهای سپتامبر به مارکت توزیع خواهد شد.

کلیه اخبار و مقالات مرتبط با کنفرانس را در صفحه‌ی zoomit.ir/ifa-2014 پیگیری کنید.

تازه ترین اخبار صوتی تصویری را در استریوکینگ پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانید این اخبار را برای دوستان خود ارسال کنید.

منبع