با XDP-100R پخش کننده موسیقی اندرویدی پایونیر بیشتر آشنا شویم

با XDP-100R پخش کننده موسیقی اندرویدی پایونیر بیشتر آشنا شویم

با اینکه ممکن است افزایش تلفن های همراه هوشمند باعث شده تا  MP3 پلیرهای رایج از رونق بیفتند با این وجود این کالا هنوز هم برای مشتاقان صدای با کیفیت و علاقمندان به گجت‌های ویژه موسیقی از جذابیت‌های فراوانی دارا است.   پیشتر با XDP-100R  از تولیدات کمپانی ژاپنی پایونیر بیشتر آشنا می‌شویم.

XDP-100R که اولین بار در جریان اتفاق ایفا ۲۰۱۵ معرفی شد، دیزاین چهار گوش با بدنه آلومینیومی دارد که ما را به خاطر تولیدات Astell & Kern می‌اندازد با این وجود با این اختلاف که دکمه‌های کم و زیاد کردن صدا در سمت راست چپ ابزار هستند ونه سمت راست آن. به علاوه از طرف دیگر عده ای XDP-100R‌ را با واکمن زد ایکس ۲ سونی مقایسه می‌کنند، با این وجود واکمن سونی ۱۱۱۹ دلار هزینه دارد حال آن که XDP‌ با هزینه ۷۰۰ دلاری کالا به صرفه‌تری به ذهن خطور میکند.

یکی از مدیران کمپانی پایونیر در باب XDP-100R‌ گفته است:

این کالا برای افرادی ساخته شده است که احساس می کنند موبایل های هوشمند کیفیت صدای رضایت بخشی ندارند. 

XDP که از لحاظ نرم افزاری تجهیز به اندروید است بدون تردید وقتی صحبت از کیفیت صدای بالا باشد، تلفن های همراه هوشمند را شکست می دهد و از همه فرمت‌های صدا (از نمونه FLAC، MQA، ALAC و DSD تا ۱۱.۲ مگاهرتز) خدمات رسانی می‌کند. این فرمت‌ها کیفیت صدای بالاتری درمقایسه با MP3هایی که در حالت عادی گوش می‌کنیم، دارند. XDP‌ به علاوه از طرف دیگر حاوی دو مدار جداگانه است؛ یکی برای پردازشگر و دیگری برای عنصر های تولید کنده صدا. به گفته کمپانی پایونیر این امر اثر نویز دیجیتالی را از بین می‌برد.

Pioneer XDP 100R Titel

 XDP-100R‌ تجهیز به صفحه نمایش ۴.۷ اینچی با رزولوشن ۷۲۰p و حافظه داخلی ۳۲ GB به علاوه از طرف دیگر دو درگاه کارت حافظه MicroSD تا ۱۲۸ GB است. تنها با یکدفعه شارژ باتری میتوانید تا ۱۰ ساعت به موسیقی با کیفیت صدای بالا گوش دهید. به علاوه از طرف دیگر پایونیر دو ضربه گیر قابل جداشدن را در قسمت بالا و پایین این ابزار برای نگهداری به هر میزان بیشتر از آن در استفاده‌های روزمره مقرر کرده است. در چنین موقعیتی که اگر این ضربه‌گیرها را هم از ابزار جدا کنیم باز هم با یک ابزار زمخت مواجه هستیم چه برسد به وقتی که ضربه‌گیرها هم به آن وصل باشند. 

Pioneer XDP 100R Seite links

Pioneer XDP 100R Rueckseite

Pioneer XDP 100R unten

Pioneer XPD 100R Copper

نظر شما در باب XDP-100R‌ چیست؟

تازه ترین اخبار صوتی تصویری را در استریوکینگ پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانید این اخبار را برای دوستان خود ارسال کنید.

منبع