با این بلندگوی ماژولار دیوار صوتی بسازید

با این بلندگوی ماژولار دیوار صوتی بسازید

کمپانی AiFi در کنفرانس CES 2017 از بلندگوی ماژولار تازه ای پرده گشود. 

برای داشتن یک تست لذت‌بخش از پخش موسیقی، مطمئنا داشتن بلندگوهای بزرگ یک مزیت شمرده می‌شود. اسپیکرهای بزرگ در حقیقت در بیشتر مواقع قدرت بیشتر و کیفیت خروجی بهتری دارند.

تنها موردی که در این عرصه مهم به ذهن خطور میکند، ابعاد محیط در معرض شما برای جا دادن بلندگوهای بزرگ و غالبا سنگین است. یک کمپانی سوئدی به اسم AiFi راهی برای حل این سخت تصمیم گرفته است. این تولیدکننده در کنفرانس CES امسال از بلندگوی ماژولار A-i پرده گشود. شما میتوانید چندین عدد از این بلندگوها را به یکدیگر وصل کنید تا مجموعا یک اسپیکر بزرگ در دست داشته باشید.

بلندگوی ماژولار A-i از قبل برای معرفی به بازار آمریکا تکمیل شده‌ است. در پایین لیستی از مشخصات اصلی این کالا را مشاهده می‌‌کنید:

  • امکان اتصال از روش بلوتوث، تجهیز به پورت کمکی و یک درگاه اپتیکال صوتی
  • ابعاد ۷ در ۲ در ۲ اینچ و جنس بدنه‌‌‌ی آلومینیومی
  • مقاوم در مقابل آب
  • تجهیز به کنترل‌های لمسی در قسمت پشتی برای تنظیم صدا، جفت کردن اسپیکر با منبع صوتی و تغییر رنگ
  • امکان کنترل بلندی صدا، جفت کردن اسپیکر و تغییر رنگ از روش اپ
  • امکان اتصال تعداد نامحدود از این اسپیکر با یکدیگر 
  • هزینه هر بلندگو ۲۹۹ دلار

بر مطابق با بیان‌ی نویسنده‌ی وب‌سایت ورج، کیفیت پخش صوتی حتی یک عدد از بلندگوهای تازه کمپانی AiFi بسیار چشم‌گیر است. به علاوه از طرف دیگر در صورت وصل کردن چند عدد از این کالا، کیفیت پخش صوتی بسیار بالا خواهد بود.

بر با استناد به اعلام کمپانی AiFi، بلندگوی ماژولار تازه این تولیدکننده گزینه‌ای بسیار خوب برای مهمانی‌ها خواهد بود، چراکه شما و دوستانتان با وصل کردن چند عدد از این بلندگوها میتوانید یک سیستم صوتی بسیار توانمند ایجاد کنید. با این وجود هر کاربر می‌تواند روی بلندگوی خود کنترل داشته باشد، با این وجود امکان تغییر شخص کنترل‌کننده به دیگر مردم نیز می باشد.

ai spkeaker

ai spkeaker

نظر شما در باب این بلندگوی ماژولار و فرضیه‌ی تولید آن چیست؟

تازه ترین اخبار صوتی تصویری را در استریوکینگ پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانید این اخبار را برای دوستان خود ارسال کنید.

منبع