با اسپیکر بلوتوث اپیسر آشنا شوید

با اسپیکر بلوتوث اپیسر آشنا شوید

این کالا که WS211 اسم گذاری شده در شکل دو رنگ پرطرفدار مشکی کلاسیک و قرمز معرفی شده است و به خاطر ظاهر شیک و مدرن خود مطمئنا مورد استقبال شما قرار خواهد گرفت. غیر از این، اسپیکر بلوتوثی اپیسر ابعاد کوچکی دارد و به سادگی می توان آن را در منزل یا خارج از آن با خود بهمراه داشت و مورد بهره برداری قرار داد. 

با شرایطی که در اسم این کالا آمده است، WS211 از استاندارد ارتباطی بلوتوث خدمات رسانی می کند و بدین جهت می توان با بهره برداری از آن ترانه یا هر فایل موسیقی را از تلفن های همراه دریافت کرده و با کیفیت صدای خوبی پخش کرد. از دیگر توانایی ها و قابلیت ها این اسپیکر می توان به استاندارد NFC اشاره نمود که به خاطر آن، استفاده کننده می‌تواند با بهره برداری از گوشی یا تبلت خود ضربه آرامی به اسپیکر بزند تا دو ابزار با یکدیگر جفت یا اصطلاحا Pair شوند و در کوتاه ترین لحظه ممکن داده های مورد نظر خود را دریافت نماید.

یک برنامه پخش موسیقی با اسم Music Player App نیز برای این کالا مقرر کرده شده است ک مدیریت راحت فایل ها را برای مصرف کنندگان آن میسر می‌کند. ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است که باتری این اسپیکر توانایی پخش مستمر موسیقی تا ۷ ساعت را دارد.

توانایی ها:

  • دریافت فایل‌های موسیقی از ابزارهای موبایل به روش بیسیم با بهره برداری از بلوتوث
  • حاوی میکروفون داخلی جهت برقراری رابطه های تلفنی
  • برقراری رابطه با ابزارهای همراه با بهره برداری از تکنولوژی NFC

این کالا با گارانتی کمپانی داده پرداز رایانه متین نماینده رسمی اپیسر در ایران به مارکت معرفی شده است.

تازه ترین اخبار صوتی تصویری را در استریوکینگ پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانید این اخبار را برای دوستان خود ارسال کنید.

منبع