ال‌جی عضو جدید بلندگوهای بی‌سیم Sonos رامعرفی کرد

ال‌جی عضو تازه بلندگوهای بی‌سیم Sonos رامعرفی کرد

با نزدیک شدن به انتهای سال ۲۰۱۴ میلادی تولیدکنندگان ابزار‌های الکترونیک که در کنفرانس CES 2015 حاضر خواهند شد با سرعت بیشتری درمقایسه با معرفی تولیدات تازه خود اقدام می‌کنند. ال‌جی از نمونه‌ی کمپانی‌هایی است که حضور پررنگی در این کنفرانس دارد و امروز از اسپیکر‌های Music Flow بی‌سیم خود پرده برداشته است.

ال‌جی از نسل تازه بلندگوهای بی‌سیم Music Flow پرده برداشت. کره‌ای‌ها قبل از این نیز در کنفرانس IFA برلین شماری از این بلندگوها را به نمایش گذاشته بود، با اینحال این دفعه بیننده توزیع عضو تازه ای از این خانواده با اسم H4 هستیم که نیروی ضروری برای کار کردن را از باتری‌ها دریافت می‌کند. ال‌جی مدعی است که بهره برداری از رابطه وای‌-فای برای اتصال به این بلندگوها مزایایی دارد که از نمونه‌ی آن می‌توان به امکان ادامه‌ی پخش موزیک از روش گوشی‌هوشمند حتی در لحظه برقراری مکالمات تلفنی نیز اسم برد.

بلندگوهای سری Sonos ال‌جی چند ماه پیش با امکان برقراری رابطه از روش وای-فای معرفی شدند، با اینحال بلندگوهای Music Flow به‌همراه اپ ویژه iOS و اندروید کالایی است که ال‌جی چندی قبل آن را پیشرفت داده است. درکنار بلندگوهای تازه معرفی شده، ال‌جی سه بلندگوی دیگر را نیز با امکان برقراری رابطه بی‌سیم در معرض دید حاضرین قرار خواهد داد.

تازه ترین اخبار صوتی تصویری را در استریوکینگ پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانید این اخبار را برای دوستان خود ارسال کنید.

منبع