اسپیکرهای جدید و بی سیم Bang & Olufsen با طراحی منحصر به فرد رونمایی شدند

اسپیکرهای تازه و بی سیم Bang & Olufsen با دیزاین خاص معرفی شدند

کمپانی Bang & Olufsen در کنفرانس ایفا ۲۰۱۶ امروز از اسپیکرهای بی‌سیم و تازه BeoSound 1 و BeoSound 2 خود با دیزاین خاص و توانایی پخش صدای ۳۶۰ درجه‌ای پرده گشود. بلندگوهای گفته شده از چندین قرارداد ارتباطات صوتی بی‌سیم شامل اپل ایرپلی، گوگل کست، اسپاتیفای کانکت و بلوتوث خدمات رسانی می‌کند. سایتهای اینترنتی را همراهی کنید.

امروز کمپانی بنگ اند اولوفسن (Bang & Olufsen) اکتیو در عرصه‌ی صوت و تصویر، در کنفرانس IFA 2016 از بلندگوهای تازه و بی‌سیم خود تحت عنوان BeoSound 1 و BeoSound 2 که به روش بطور کلی منحصر به فردی دیزاین شده‌اند، پرده گشود. این اسپیکرها که از توانایی پخش صدای ۳۶۰ درجه‌ای سود می‌برند، با قرارداد ارتباطات‌های صوتی بی‌سیم از نمونه اپل ایرپلی (Apple AirPlay)، گوگل کست (Google Cast)، اسپاتیفای کانکت (Spotify Connect) و بلوتوث بطور کلی سازگار هستند.

هر دو نمونه این اسپیکرها به روش استوانه‌های مخروطی شکل آلومینیومی دیزاین شده‌اند که ووفرها و درایورهای محدوده‌ی کامل را شامل می‌شود. این دیزاین خاص غیر از توزیع ظاهری دلنشین، امکان پخش صدا در همه‌ی جهت‌ها را هم ممکن کرده است. هردو اسپیکرها تجهیز به کنترلر دوار حجم صدا در قسمت بالایی و پنل حساس به لمس برای کنترل تراک‌های موسیقی هستند. به علاوه از طرف دیگر، این اسپیکرها تجهیز به سنسور مجاورت بوده و با تشخیص مکان حضور استفاده کننده در اتاق، مطابق با آن موقعیت صفحه‌ی کنترل دوار را تنظیم و تعدیل می‌کنند.

ولی باید گفت، بیش‌تر عملیات کنترلی هردو بلندگو به وسیله‌ی نرم‌افزار مدیریتی Bang & Olufsen یا نرم‌افزار خدمات موسیقی انتخابی استفاده کننده قابل انجام است. بلندگوهای گفته شده فاقد صفحه نمایش لمسی هستند. به علاوه از طرف دیگر، بلندگوهای BeoSound 1 و BeoSound 2 قادر اند برای ایجاد یک سیستم صوتی چند اتاقی (multiroom) با دیگر بلندگوهای کمپانی Bang & Olufsen در رابطه بوده و به آن‌ها وصل شوند.

کمپانی B&O اشاره کرده است که BeoSound 1 به خاطر سود‌مندی از یک باتری یکپارچه که شارژدهی ۱۶ ساعته‌ی مداوم را ممکن می‌کند، می‌تواند با اسم یک اسپیکر قابل حمل استفاده شود. ولی باید گفت، به خاطر وزن تقریبی ۳.۵ کیلوگرمی نمی‌توان آن را به سادگی در دست گرفته و داخل کیف جابه‌جا کرد. این بلندگو بیش‌تر برای انتقال صدای موسیقی به پاسیو یا اتاق‌های دیگر خانه کاربردی خواهد بود. نمونه بزرگ‌تر و توانمند‌تر BeoSound 2 فاقد باتری است. بلندگوی BeoSound 1 از امروز با هزینه ۱۴۹۵ دلار و BeoSound 2 هم با هزینه ۱۸۹۵ دلار در ماه مهر (اکتبر) قابل تهیه خواهد بود.

کمپانی Bang & Olufsen علاوه‌بر اسپیکرهای گفته شده، از تلویزیون اندرویدی خود تحت عنوان BeoVision Horizon هم پرده گشود. این تلویزیون تازه که از رزولوشن ۴K سود می‌برد، حاوی سنسور اندازه‌گیری شرایط نوری محیط است که تصویر نمایش داده شده را مطابق با آن تنظیم می‌کند. تلویزیون گفته شده حاوی کنترل بلوتوثی بوده و می‌توان از آن در حالت‌های دیواری، چرخ‌دار و وصل به سه پایه استفاده کرد. تلویزیون Horizon در دو اندازه‌ی نمایشگر ۴۰ و ۴۸ اینچی به ترتیب با هزینه‌های ۳۹۹۵ و ۵۴۹۵ دلاری در ماه آذر (دسامبر) توزیع خواهد شد.

Bang & Olufson

تولیدات تازه کمپانی Bang & Olufsen را به چه نحو ارزیابی می‌کنید؟ لطفا نظرها خود در قسمت دیدگاه وب‌سایت به اشتراک بگذارید.

تازه ترین اخبار صوتی تصویری را در استریوکینگ پیگیری کنید. به علاوه از طرف دیگر میتوانید این اخبار را برای دوستان خود ارسال کنید.

منبع